Hioki IR4057-50 50-1000V 4 GOHM Dijital İzolasyon Test Cihazı
Stok Kodu
IR4057-50
Ürün Fiyatı
41.083,20 TL
İndirim Oranı
%10
İndirimli Fiyat
36.974,88 TL
Hioki IR4057-50, sağlam kasası ve test kablosu saklama bölmesi bulunan hepsi bir arada dijital yalıtım test cihazıdır. 5 kademeli 50 V ile 1000 V arasında ölçüm yapar ve çubuk grafik ekranı ile sonuçları gösterir. Saha yalıtım testlerinde çalışma süresini kısaltmaya yardımcı olan verimli fonksiyonlar ve özellikler sunar. CAT III 600 V güvenlik sınıfına sahiptir.